הכבש השישה עשר

מחזמר מרגש על פי שיריו וסיפוריו האהובים של יהונתן גפן.

סיפורה של חבורת ילדים המגיעים לגן שלהם, כשהוא סגור, לחפש את דניאל, חברם הטוב שנעלם. זהו מסע התבגרות בו מגלים הילדים את ערכם המופלא של חברות וקבלת האחר.

הפקה חדשה וסוחפת של המחזמר המצליח "הכבש הששה עשר", המעניקה הזדמנות ליהנות ולהתרגש מהשירים ומהלחנים הנפלאים כגון: "גן סגור", "הילדה הכי יפה בגן", "אני אוהב", "לילה טוב", "איך שיר נולד" ורבים אחרים.

לילדים הנחשפים לראשונה צפויה חוויה קסומה ומהנה, שבוודאי תלווה אותם אל בגרותם.

* מתאים לגן- כיתה ג'

יוצרים
שחקנים
  • icon1

    לכיתות א'- ו׳

  • icon1

    מאושר סל תרבות

תמונות מתוך ההצגה - הכבש השישה עשר

"לרוץ מהר" – רונית רוקאס, עכבר העיר-און ליין\r\n "ההפקה החדשה של ה"כבש הששה עשר" מבטיחה חוויה קסומה.." – מרב יודילוביץ', YNET\r\n "אין ספק שזב עדיין עובד ומפיל את קסמו המיוחד על עוד דור של ילדים"- שי בר יעקב, ידיעות אחרונות\r\n"מעטות היצירות שבכל גלגול שומרות על איכותן ומצליחות להגיע לקהל רחב. במקרה של הכבש ה- 16 זה קרה" – בועז כהן, גלובס\r\n\r\nביקורת: קפה דה מרקר\r\n\r\nקלאסיקה לילדים, נוסטלגיה למבוגרים. כדאי לאלו שלא ראו לראות ולאלו שראו לראות פעם נוספת.\r\n\r\n\r\nביקורת: עיתון הארץ\r\n\r\nהכבש הששה עשר: לרוץ מהר\r\nהעיבוד החדש של "הכבש הששה עשר", מציג סוף סוף עולם ילדים אמין ומדויק, שעולה ממנו הבנה עמוקה של פחדים ותככים, שמחות וקשיים. לרוץ מהר\r\n\r\n

יוצרים
שחקנים